Hakkımızda

Hakkımızda

MAPAİR mühendislik 2009 yılında gurumuzu bünyesinde Hava fotoğrafçılığı ve fotogrametri konusunda hizmet vermeye başlamıştır. Sektöründe uluslararası tecrübe ile hizmet veren MAPAİR sektöründe lider olma yolunda hızla ilerlemekte ve Avrupa’da lider olma hedefine her geçen gün biraz daha yaklaşmaktadır.
Firma Bünyesinde 25- 30 yılı dolduran tecrübeli personel ve yönetim kadrosu ile geç nesillerin gücünü ve avantajını ihmal etmeden siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.
Uzmanlık Alanları başta Fotogrametrik harita olmak üzere, Hava fotoğraflarının alınması, Standart ortofoto üretimi, True ortofoto Üretimi, 3D şehir ve arazi modelleme, vektörel harita , GİS projeleri olmak üzere Harita sektöründe faaliyet göstermektedir.
Ankara olan Şirket merkezimizin;
Almanya /spayer,  Almanya / Magdeburg,  İstanbul /Şişli ve Aksaray Merkez  Olmak Üzere  4 adet Şubesi Vardır.

 

Vizyon

Hizmet verdiği sektörlerde lider olmayı vazgeçilmez bir ilke olarak benimseyen firmamız bu Hedefini gerçekleştirmek için uzun dönem stratejileri şöyledir.
Yapmış olduğu projelerde ileri teknoloji ile çalışmak.
Projelerimizdeki; teknoloji, verimlilik, kalite ve performansı sürekli geliştirmek.
Hizmetlerde farklılaşma ve rekabeti ön planda tutmak.
Zor uygulama koşularında uzman kadro ile Çalışmak
Amatör ruh profesyonel hizmet anlayışını benimsemek
Hizmete kaliteyi sunmak ve kalitede sınır tanımama.

Misyon

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan MAPAİR Yenilikçi, İleri teknoloji, kaliteli ve rekabetçi  bir anlayışla projeleri zamanında ve hızlı bir şekilde bitirmeyi taahhüt etmiştir. Bu taahhütlerimizin de bizi Müşterilerimiz nezdinde saygıdeğer bir firma yaptığına inancımız sonsuzdur. Amatör ruh profesyonel hizmet anlayışı ile Hizmete kaliteyi sunuyoruz ve kalitede sınır tanımıyoruz. 

Çözüm Ortaklarımız